Rábalux - E27 filament LED 2 W, hidegfehér (79016)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031314 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 45 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Magasság méret: | 80 mm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 2 W |
| Szín: | áttetsző |
| Színhőmérséklet: | 4000 |
| Védettség: | IP20 |