Rábalux - E27 filament LED 4 W, hidegfehér (79028)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031330 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Magasság méret: | 145 mm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Szín: | áttetsző |
| Színhőmérséklet: | 4000 |
| Védettség: | IP20 |