Rábalux - E27 filament LED 6, 5 W, hidegfehér (1609)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030576 |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Magasság méret: | 105 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6.5 W |
| Szín: | opál |
| Színhőmérséklet: | 4000 |
| Védettség: | IP20 |