Rábalux - E27 filament LED 7 W, melegfehér (79052)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033242 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Magasság méret: | 108 mm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Szín: | áttetsző |
| Színhőmérséklet: | 2700 |
| Védettség: | IP20 |