Rábalux - Füstszínű E27 filament LED 5 W, extra melegfehér (1359)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028125 |
| Átmérő méret: | 64 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Magasság méret: | 140 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 5 W |
| Szín: | füstszínű |
| Színhőmérséklet: | 2200 |
| Védettség: | IP20 |