Rábalux - R50 E14 6W 4000K 510lm (1628)
5 / 5
5 / 5
RÁBALUX SMD-LED Fényforrás, R50, E14, 6W, 510lm, 4000K (1628) Termékinf ormáció:
A LED izzók vitathatatlan erénye a rendkívül hosszú élettartam és az energiatakarékosság. A LED fényforrásokat többféle szempont szerint csoportosíthatjuk, ezek egyike a színhőmérséklet: választhatunk természetes fehér, hideg vagy meleg fehér fényű LED izzót, attól függően, hogy hol szeretnénk használni. Műszaki adatok: Típus: LED izzó, Fényforrás színhőmérséklet: természetes fehér, Fényforrás fényárama (Lumen): 480, Fényforrás műszaki adatok: 6W, LED technológia: igen, IP védettség: IP20, Fényforrás élettartama (h): 20000, Fényforrás energiaosztály: A+, Foglalat típusa: E14, Fényforrás forma: R50
| Termék ID: | #6031373 |
| Élettartam: | 20000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 510 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Típus: | LED izzó |