Rábalux - Szabályozható E27 filament LED 7, 2 W, hidegfehér (1551)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029440 |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Magasság méret: | 105 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7.2 W |
| Színhőmérséklet: | 4000 |
| Védettség: | IP20 |