Rebel - ZAR0505 LED izzó MR16 6W 480lm 4000K 230V (ZAR0505)
0 / 5
0 / 5
Világítástechnika - ZAR0505 LED izzó MR16 6W 480lm 4000K 230V
| Termék ID: | #6031324 |
| Egy hagyományos izzónak felel meg: | 48 W |
| Energiahatékonysági címke: | A + |
| Fényáram: | 480 Lm |
| Feszültség: | AC 220 - 240V |
| Forma: | Reflektor |
| Higanytartalom: | 0 mg |
| Kapcsolási ciklusok száma: | 15 000 |
| Kupak: | MR16 |
| Méretek: | 50 x 50 mm |
| Névleges élettartam: | 25 000 óra |
| Sugárszög: | 38° |
| Szabályozható: | nem |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Teljesítmény: | 6 W |
| Világítási idő: | Azonnali teljes fényerő |
| Világos szín: | semleges |