Rebel - ZAR0539 LED izzó 4W COB, G9 4000K 230V (ZAR0539)
0 / 5
0 / 5
Világítástechnika - ZAR0539 LED izzó 4W COB, G9 4000K 230V
| Termék ID: | #6030832 |
| Aljzat: | G9 |
| Egyenértékű egy hagyományos izzólámpával: | 50W |
| Energiahatékonysági címke: | E |
| Fény színe: | semleges |
| Fényáram: | 450 lm |
| Feszültség: | AC 220 - 240 V |
| Forma: | henger |
| Higanytartalom: | 0 mg |
| idő: | Azonnali teljes fényerő |
| Kapcsolási ciklusok száma: | 15 000 |
| Méretek: | 14 x 60 mm |
| Névleges élettartam: | 15 000 h |
| Sugárszög: | 360 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K Megvilágítási |
| Teljesítmény: | 4W |
| Teljesítménytényező: | > 0,55 |