Retlux - G45 E14 5W (50002409)
0 / 5
0 / 5
Retlux RLL 273 G45 WW 5W E14 LED mini gömb izzó - Meleg fehér A LED izzók előnyei: Nagyon hatékony, a legjobb a leggyakrabban használt fényforrások között. Egyszerűen azt mondják, hogy mi szállítjuk a legtöbb fényt. Extrém hosszú élettartam akár 25 000 óráig Kiváló ütésállóság Azonnali világítás Nagyszámú be- és kikapcsolás - több mint 20000x A klasszikus izzókhoz képest az energiának akár 90% -át is megtakaríthatja A LED izzók nem tartalmaznak higanyt és egyéb veszélyes anyagokat LED izzók Mini Globe 5 W Színhőmérséklet2700K melegfehér RA szín index? 80 Egyenértékű35 W Feszültség220-240 V FoglalatE14 A kapcsolási ciklusok száma> 15000x Fényáram400 lm Hossz80 mm Átmérő45 mm Élettartam> 20000 óra Dimmelhetőnem EnergiaosztályA + Műszaki adatok TípusLED izzó Működési teljesítmény5W Megfeleltethető teljesítmény=35W Hálózati feszültség220... 240V Foglalat típusaE14 Fényáram erőssége400 lm Fény színeMeleg fehér SzabályozhatóNem Élettartam15000 óra EnergiaosztályA+ Súly (bruttó)0.1 kg
| Termék ID: | #6029961 |
| Élettartam: | 20000 óra |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 400 lm |
| Fényhasznosítás: | 80 lm/W |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 5 W |
| Szabályozható: | Nem |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |