Smartwise - Wi-Fi + eWeLink-Remote okosizzó 5W (GU10) (SMW-LAM-RGBW-GU10)
0 / 5
0 / 5
A SmartWise okos spot izzó GU10-es foglalattal, 230V AC tápellátással és 5W-os teljesítménnyel rendelkezik. Színes és hideg/meleg fehér fényt is képes adni. Az okosizzó Wi-Fi chip-el felszerelt, de rendelkezik eWeLink-Remote (Bluetooth) vevőgységgel is, így vezeték nélküli SmartWise Bluetooth kapcsolókról és távirányítókról is kapcsolható. A SmartWise Wi-Fi + eWeLink-Remote okosizzó 5W (GU10) Plug&Play megoldásként egyszerűen üzembe helyezhető: csak ki kell csavarni a régi GU10-es fényforrást és a helyére becsavarni a bajonettes foglalatba az új okos izzót. Segítségével a hangulatodnak megfelelő színű, színhőmérsékletű és fényerejű világítást valósíthatod meg. Az RGB (színes) + hideg fehér + meleg fehér fényeket kedvedre állíthatod be vagy automatizálhatod is. Az okos izzó Wi-Fi-s, és Bluetooth-párosítással pillanatok alatt párosíthatod a Wi-Fi router-hez az eWeLink applikáció sefgítségével, gyorsan és könnyedén. Az applikációban ezután akár helyi Bluetooth távirányító is hozzáadható a fényforrás vezérléséhez. Ezt követően már telefonról vagy automatizmusok segítségével bármikor egyszerűen vezérelheted a szoba fényét. eWeLink-Remote (Bluetooth) kompatibilis:
A SmartWise WiFi + eWeLink Remote okosizzó 5W (GU10) fel van szerelve eWeLink-Remote (Bluetooth) vevőegységgel is, melynek segítségével a kompatibilis vezeték nélküli SmartWise Bluetooth kapcsolókról és Bluetooth távirányítókról is kapcsolható/vezérelhető.
Megjegyzés: a Sonoff eWeLink-Remote hub típusú Bluetooth eszközeivel nem kompatibilis.
Terméktulajdonságok:
Wi-Fi + eWeLink Remote kompatibilitás
GU10-es bajonettes izzófoglalattal kompatibilis
Spot kialakítású fényforrás
Energiatakarékos, alacsony fogyasztású LED technológia: 5W fényt biztosít
Feszültség: 230V AC
Fehér fény színhőmérséklet: 3000K-6000K (szabályozható fénymelegség fehér fény esetén)
RGB fény (szabályozható színű)
Sonoff és eWeLink app kompatibilis
Amazon Alexa, Google Home hangvezérlés kompatibilis
| Termék ID: | #6028020 |
| EAN kód: | 5999572032425 |
| Dimmelhető / Fényerőszabályozható: | Igen |
| Emag.hu product ID: | 5999572032425 |
| Foglalat: | GU10 |
| Funkciók: | színes, valamint szabályozható színmelegségű és fényerejű fehér fény |
| Kommunikáció: | Bluetooth, WiFi |
| Méret: | 5,0 × 5,0 × 6,0 cm |
| Súly: | 0.2 kg |
| Színhőmérséklet: | 3000K – 6000K |
| Teljesítmény: | 5 W |
| Zigbee kapcsolat: | Nem |