Solight - GU10 5W 3000K (SL0054)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Solight gyártótól 1010.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6033048 |
| Élettartam: | 35000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 425 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 5 W |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |