SOLIS+ G4/12V 18 SMD2835 3W=30W LED, oldalsó lábakkal, melegfehér
0 / 5
0 / 5
A 18 EPISTAR © SMD2835 LED-es G4 kiválóan alkalmas halogén bútorlámpák és olvasólámpák kiváltására, otthoni és professzionális felhasználásra. A termék mindössze 3 W fogyasztással rendelkezik. Nagy előnye, hogy 130°-os szórásszöggel rendelkezik, így viszonylag kis távolságból is nagy területet világít meg. A halogén G4-es izzóval ellentétben a LED G4 fényforrás csak a szükséges irányba bocsátja ki fényét. A G4 LED fényforrást stabilizáltDC12VLED tápegységeinkről működtetheti (melyek megtalálhatóak a LED tápegységek menüpontunkban). A megfelelő stabilizáltDC12VLED tápegységet nagyon egyszerűen tudja kiválasztani: a kívánt darabszám összteljesítményénél kell 20-25%-kal nagyobb tápegységet választani. A G4 LED izzókat MR16/12V és G4/12V aljzattal lehet bekötni G4/12V lámpatestjeinkbe. A SOLIS+ G4 LED oldalsó lábas fényforrás a tűlábak rövidítésével használható a GAVI lámpatestben. Tekintse meg a Lámpatestek, aljzatok menüpontunkat! A G4 LED tűlábas égőket fényerőszabályozni, dimmerelni is lehet - akár távirányíthatóan. Tekintse meg LED dimmerek, LED fényerőszabályzók kategóriánkat! Technikai információ: az SMD LED-ek képviselik ma az aranyközéputat a LED-ek között, minőségük, fényük és áruk miatt. Cégünk kizárólag minőségi taiwani SMD LED-eket használ LED lámpáinkban, LED izzóinkban, melyekre 2 év garanciát nyújtunk. Biztonságos, alacsony feszültségű világítás, akár gyerekszobába is. FIGYELEM: a termék nem üzemeltethető elektronikus transzformátorról, csak stabilizáltDC12VLED tápegységről! Ajánlás: 30 W-os tűlábas G4 halogén izzó kiváltására alkalmas: ahol kis hely, DC 12V áll rendelkezésre és kis távolságból (0,3-0,5 m) kell általános (helyi) szórt megvilágítást létrehozni: olvasólámpák, bútorlámpák, gardrób, kemping, képek, festmények, tárgyak, mosdó, szekrény és áru megvilágítása. A termék alkalmas autókban, lakókocsikban, hajókon és bármilyen DC 12V-os akkumulátorról való használatra is. Akkumulátor ról történő üzemeltetés nél feszültségsza bályozó IC beépítését ajánljuk a LED fényforrások elé. Gazdaságossági számítás: Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 36500, - Ft 30 W-os hagyományos halogén égőről történő csere esetén(30.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 30 W-os hagyományos égő 40500 Ft-ot, - a SOLIS+ G4/12V 18 SMD2835 LED4050 Ft-ot fogyaszt. Megtakarítja továbbá 30 darab halogén izzó bekerülési költségét is, ami kb. 15000 Ft. LED fényforrások általános, körülbelüli megtérülése: - napi 4 óra használat mellett kb. 1,5 év, - napi 12 óra használat mellett kb. 6 hónap.
| Termék ID: | #6030784 |
| Ajánlott tápegység: | DC 12V-os stabilizált LED tápegység |
| Dimmerelhetőség: | igen (csak saját LED fényerőszabályzóinkkal) |
| Élettartam: | 30.000 óra |
| Energiaosztály: | A++ |
| Fényáram: | 300 lumen |
| Feszültség: | DC 12V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | G4/12V |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| LED-ek száma és típusa: | 18 EPISTAR© SMD2835 LED |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 9 mm vastag, 30 mm átmérő |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 3000 Kelvin |
| Színvisszaadás: | Ra80 |
| Szórásszög: | 130° |
| Teljesítményfelvétel: | 3 W |
| Teljesítménytényező: | min. 0,4 |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40°C-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |