spectrumLED - 1, 2W 6000K G4 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ13783)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028058 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 230 Lumen |
| Foglalat: | G4 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 1020 darab |
| Külső raktárkészlet: | 1020 |
| Méret: | D: 30mm x 42 mm x 8 mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | hideg fehér |
| Teljesítmény: | 2W |