spectrumLED - 1, 5W 3000K BA15D LED hűtőizzó SpectrumLED (SP WOJ52323_1 5W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028336 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 140 Lumen |
| Foglalat: | BA15d |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 23 mm x 50 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 1,5W |