spectrumLED - 1, 5W 4000K BA15D LED hűtőizzó SpectrumLED (SP WOJ52357_1_5W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6032618 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 150 Lumen |
| Foglalat: | BA15d |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 926 darab |
| Külső raktárkészlet: | 926 |
| Méret: | D: 23 mm x 50 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 1,5W |