spectrumLED - 1, 5W 6000K E14 LED hűtőizzó SpectrumLED (SP WOJ52322_1_5W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030667 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 150 Lumen |
| Fényforrás alakja: | henger |
| Foglalat: | E14 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 9178 darab |
| Külső raktárkészlet: | 9178 |
| Méret: | D: 23mm x 50mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | hideg fehér |
| Teljesítmény: | 1,5W |