spectrumLED - 10W 3000K 24V E27 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ14660)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033600 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 1050 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 3010 darab |
| Külső raktárkészlet: | 3010 |
| Méret: | D: 60 mm x 116 mm |
| Működtető feszültség: | 24V |
| Sugárzási szög: | 230° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 10W |