spectrumLED - 10W 4000K 20° AR111 GU10 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ14567)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6032595 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 850 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 1482 darab |
| Külső raktárkészlet: | 1482 |
| Méret: | D: 111mm x 74mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 20° |
| Szín: | A borítás színe: fekete |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 10 W |