spectrumLED - 12W 4000K 45° AR111 GU10 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ14569)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027345 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 1050 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 6149 darab |
| Külső raktárkészlet: | 6149 |
| Méret: | D: 111mm x 74mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 45° |
| Szín: | A borítás színe: fekete |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 12W |