spectrumLED - 1W 1800K E14 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ14648)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033778 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 60 Lumen |
| Fényforrás alakja: | gyertya |
| Foglalat: | E14 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 4249 darab |
| Külső raktárkészlet: | 4249 |
| Méret: | D: 35mm x 98mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 300° |
| Színhőmérséklet: | extra meleg fehér |
| Teljesítmény: | 1W |