spectrumLED - 1W 3000K E27 COG LED kisgömb izzó SpectrumLED (SP WOJ14585)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029302 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 90 Lumen |
| Fényforrás alakja: | kisgömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 4660 darab |
| Külső raktárkészlet: | 4660 |
| LED típusa: | COG |
| Méret: | D: 45mm x 72mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 270° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 1W |