spectrumLED - 2, 5W 4000K E27 LED Modernshine fényforrás SpectrumLED (SP WOJ14469)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029948 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 150 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 727 darab |
| Külső raktárkészlet: | 727 |
| LED típusa: | COG |
| Méret: | D: 65 mm x 140 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 270° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 2,5W |