spectrumLED - 2, 5W 4000K G9 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ14345)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028630 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 200 Lumen |
| Foglalat: | G9 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 3700 darab |
| Külső raktárkészlet: | 3700 |
| Méret: | D: 17mm x 54 mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 100° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 2,5W |