spectrumLED - 20W=144W 2350 lm E27 LED PRÉMIUM körteizzó természetes fehér 2évGar WOJ14489_20W (WOJ14489_20W)
0 / 5
0 / 5
A Spectrum LED 20W=144 W E27 2300 lumen Prémium (=alumínium házú) körteégőkiválóan alkalmas otthoni felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás kialakítására. Fényereje nem dimmerelhető, nem szabályozható. A LED körteégő 65 mm átmérőjű és 134 mm hosszú. Klasszikus, modern megjelenés. 4000 K-es természetes fehér fényű. A lengyel SPECTRUM LED 1990-ben lett alapítva, a LED fényforrásaik egy részét Lengyelországban gyártják. Saját laboratóriummal, fejlesztéssel, 4400 m2-es raktárral és kb. 10000 különböző termékkel rendelkeznek. Kiváló minőség és ár/érték arány jellemzi termékeiket, melyek nagyobb részét Nyugat-Európában értékesítik. A LEDcenter. hu a lengyel SPECTRUM LED kizárólagos hazai online forgalmazója. Folyamatos, heti 2-3 alkalommal történő beszállítással, nagyobb mennyiség esetén is gyors kiszolgálással állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére.
| Termék ID: | #6033256 |
| Búra típusa: | körte |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 17.000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fényáram: | 2300 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E27/230V, normál csavaros |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | tejplexi |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 134 mm hosszú, 65 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér, 4000 Kelvin |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljesítményfelvétel: | 20 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |