spectrumLED - 30W 4000K E27 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ80734_30W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033934 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 4600 Lumen |
| Fényforrás alakja: | speciális |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 1804 darab |
| Külső raktárkészlet: | 1804 |
| LED típusa: | COG |
| Méret: | D: 90mm x 267mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 300° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 30W |