spectrumLED - 4, 5W=43W G9 530 lumen LED égő, természetes fehér prémium 5évG WOJ14437_4_5W (WOJ14437_4_5W)
0 / 5
0 / 5
A SPECTRUM G9/230V-os LED égő egy az egyben helyezhető be hagyományos G9-es aljzatokba, foglalatokba. Kiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra. Előnye, hogy mindössze 4,5 W fogyasztással rendelkezik. ASPECTRUM LED G9/230V-os égő kicsivel nagyobb, mint a halogén változat, ezért kérjük ellenőrizze a meglévő búráját, lámpatestjét, hogy befér-e. /Az esetek döntő többségében befér a LED-es változat. / Ajánlás: 40W-os halogén G9-ek kiváltására és minden olyan helyre, ahol 230V és G9 aljzat áll rendelkezésre!A lengyel SPECTRUM LED 1990-ben lett alapítva, a LED fényforrásaik egy részét Lengyelországban gyártják. Saját laboratóriummal, fejlesztéssel, 4400 m2-es raktárral és kb. 10000 különböző termékkel rendelkeznek. Kiváló minőség és ár/érték arány jellemzi termékeiket, melyek nagyobb részét Nyugat-Európában értékesítik. A LEDcenter. hu a lengyel SPECTRUM LED kizárólagos hazai online forgalmazója. Folyamatos, heti 2-3 alkalommal történő beszállítással, nagyobb mennyiség esetén is gyors kiszolgálással állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 81000, - Ft 40 W-os hagyományos halogén égőről történő csere esetén(50.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 40 W-os halogén égő 90000 Ft-ot, -SPECTRUM LED G9/230V-os égő9000 Ft-ot fogyaszt. Megtakarítja továbbá 50 darab halogén G9 bekerülési költségét is, ami kb. 15000 Ft.
| Termék ID: | #6028477 |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 50.000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fényáram: | 530 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | G9/230V |
| Garancia: | 60 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen |
| Méretek: | 18 mm átmérőjű és 57,5 mm hosszú (ebből 17mm az aljzat) |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér, 4000 Kelvin |
| Színvisszaadás: | Ra80 |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljesítményfelvétel: | 4,5 W |
| Teljesítménytényező: | min. 0,4 |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |