spectrumLED - 42W E27 halogén gyertya fényforrás SpectrumLED (WOJ12155)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6032864 |
| Beérkezési idő: | Raktáron |
| Fényáram: | 630 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Méret: | D: 35 mm x 95 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 42W |