spectrumLED - 4W 100° GU5.3/MR16/12V 415 lumen LED szpot izzó természetes fehér 2évG WOJ14549 (WOJ14549)
0 / 5
0 / 5
A Spectrum© 4W LED MR16/12V-os 100°-os szórásszögű szpotkiválóan alkalmas otthoni felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás kialakítására. A szpot 50 mm átmérőjű és 50 mm hosszú. (Egy hagyományos halogén szpot 55 mm hosszú. )Klasszikus, modern megjelenés. 50 W-os halogén szpotok kiváltására alkalmas. Építse be álmennyezetbe ezüst metál, fehér, vagy egyéb színű lámpatesttel és a szükséges MR16-os aljzattal: Lámpatestek, LED szpot beépítőkeretek , MR16 aljzat . A lengyel SPECTRUM LED 1990-ben lett alapítva, a LED fényforrásaik egy részét Lengyelországban gyártják. Saját laboratóriummal, fejlesztéssel, 4400 m2-es raktárral és kb. 10000 különböző termékkel rendelkeznek. Kiváló minőség és ár/érték arány jellemzi termékeiket, melyek nagyobb részét Nyugat-Európában értékesítik. A LEDcenter. hu a lengyel SPECTRUM LED kizárólagos hazai online forgalmazója. Folyamatos, heti 2-3 alkalommal történő beszállítással, nagyobb mennyiség esetén is gyors kiszolgálással állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére.
| Termék ID: | #6028755 |
| Búra típusa: | lencse |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 17.000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényerősség: | 415 lumen |
| Feszültség: | DC 12V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | MR16/12V, tűlábas |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 50.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | plexi |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 50 mm hosszú, 50 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Szính?mérséklet: | természetes fehér, 4000 Kelvin |
| Szórásszög: | 100° |
| Teljesítményfelvétel: | 4 W |
| Teljesítménytényező: | 0,5 |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |