spectrumLED - 4W 3000K E27 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ13032_4W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033769 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 320 Lumen |
| Fényforrás alakja: | kisgömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 4510 darab |
| Külső raktárkészlet: | 4510 |
| Méret: | D: 45mm x 80mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 160° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4W |