spectrumLED - 4W 4000K 100° MR16 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ14549)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029861 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Fényáram: | 415 Lumen |
| Foglalat: | GU5.3 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 6686 darab |
| Külső raktárkészlet: | 6686 |
| Méret: | D: 50 mm x 50 mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Sugárzási szög: | 100° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 4W |