spectrumLED - 4W 4000K 45° MR16 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ14551_45ST)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028807 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 380 Lumen |
| Foglalat: | GU5.3 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50 mm x 50 mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Sugárzási szög: | 45° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 4W |
| Várható beérkezés a külső raktárba: | 2023-07-24 |