spectrumLED - 4W 4000K E27 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ14337)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033380 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 410 Lumen |
| Fényforrás alakja: | kisgömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 1756 darab |
| Külső raktárkészlet: | 1756 |
| LED típusa: | COG |
| Méret: | D: 45mm x 74mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 300° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 4W |