spectrumLED - 5, 5W 4000K E14 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ14390_5 5W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033925 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 700 Lumen |
| Fényforrás alakja: | kisgömb |
| Foglalat: | E14 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső raktárkészlet: | 4953 |
| LED típusa: | COG |
| Méret: | D: 45mm x 78mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 300° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 5,5W |