spectrumLED - 5, 5W 710 lumen E27 dimmerelhető COG kisgömb, meleg fehér 2évGar WOJ14647 (WOJ14647)
0 / 5
0 / 5
A Spectrum 5,5W E27 710 lumen szabályozható COG kisgömb égő egy az egyben csavarható be hagyományos E27-es aljzatokba, foglalatokba. Kiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra. Előnye, hogy mindössze 5,5 W fogyasztással rendelkezik. Mérete hasonló a normál kisgömb égőhöz, 5,5 W-nak megfeleő hagyományos fényforrások fényerejével rendelkezik. A lengyel SPECTRUM LED 1990-ben lett alapítva, a LED fényforrásaik egy részét Lengyelországban gyártják. Saját laboratóriummal, fejlesztéssel, 4400 m2-es raktárral és kb. 10000 különböző termékkel rendelkeznek. Kiváló minőség és ár/érték arány jellemzi termékeiket, melyek nagyobb részét Nyugat-Európában értékesítik. A LEDcenter. hu a lengyel SPECTRUM LED kizárólagos hazai online forgalmazója. Folyamatos, heti 2-3 alkalommal történő beszállítással, nagyobb mennyiség esetén is gyors kiszolgálással állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére.
| Termék ID: | #6030909 |
| Búra típusa: | kisgömb |
| Dimmerelhetőség: | igen |
| Élettartam: | 17.000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fényáram: | 710 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E27/230V, normál csavaros |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | üveg |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 45 mm átmérő, 76 mm hosszú |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér, 2700 Kelvin |
| Szórásszög: | 300° |
| Teljesítményfelvétel: | 5,5 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |