spectrumLED - 7, 5W 3000K 120° GU10 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ14592)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033500 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 710 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 35181 darab |
| Külső raktárkészlet: | 35181 |
| Méret: | D: 50mm x 56mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 110° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 7,5W |