spectrumLED - 8, 5W 1150 lumen szabályozható G125 E27 COG LED nagygömb, melegfehér 2évG WOJ14642 (WOJ14642)
0 / 5
0 / 5
A Spectrum COG LED 8,5W E27 1150 lumen körteégőkiválóan alkalmas otthoni felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás, dekoratív hangulat kialakítására. Fényereje dimmerelhető, szabályozható. A LED körteégő 125 mm átmérőjű és 178 mm hosszú. Klasszikus, modern megjelenés. 3000 K-es melegfehér fényű. A lengyel SPECTRUM LED 1990-ben lett alapítva, a LED fényforrásaik egy részét Lengyelországban gyártják. Saját laboratóriummal, fejlesztéssel, 4400 m2-es raktárral és kb. 10000 különböző termékkel rendelkeznek. Kiváló minőség és ár/érték arány jellemzi termékeiket, melyek nagyobb részét Nyugat-Európában értékesítik. A LEDcenter. hu a lengyel SPECTRUM LED kizárólagos hazai online forgalmazója. Folyamatos, heti 2-3 alkalommal történő beszállítással, nagyobb mennyiség esetén is gyors kiszolgálással állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére.
| Termék ID: | #6027203 |
| Búra típusa: | körte |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 17.000 óra |
| Energiaosztály: | D |
| Fényáram: | 1150 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E27/230V, normál csavaros |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | tejplexi |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 178 mm hosszú, 125 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 3000 Kelvin |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljesítményfelvétel: | 8,5 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |