spectrumLED - 8, 5W 2700K E27 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ14595)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028739 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 1100 Lumen |
| Fényforrás alakja: | gömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 10530 darab |
| Külső raktárkészlet: | 10530 |
| LED típusa: | COG |
| Méret: | D: 61mm x 107mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 340° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 8,5W |