spectrumLED - 8, 5W 900 lm E27 24V LED körteizzó hidegfehér 2évGar WOJ14659 (WOJ14659)
0 / 5
0 / 5
A Spectrum 8,5W 90 0 lumen LED E27 24V AC és DC hidegfehér körteégőkiválóan alkalmas otthoni felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás kialakítására. Fényereje nem dimmerelhető, nem szabályozható. Alacsony feszültségű, biztonságos világítás, mely alkalmas napelemes, szélerőműves, vagy akkumulátoros használatra. Az E27 LED izzó, körteégő 60 mm átmérőjű és 107 mm hosszú, ez az A60-as régi izzóval egyezik meg. Klasszikus, modern megjelenés. A lengyel SPECTRUM LED 1990-ben lett alapítva, a LED fényforrásaik egy részét Lengyelországban gyártják. Saját laboratóriummal, fejlesztéssel, 4400 m2-es raktárral és kb. 10000 különböző termékkel rendelkeznek. Kiváló minőség és ár/érték arány jellemzi termékeiket, melyek nagyobb részét Nyugat-Európában értékesítik. A LEDcenter. hu a lengyel SPECTRUM LED kizárólagos hazai online forgalmazója. Folyamatos, heti 2-3 alkalommal történő beszállítással, nagyobb mennyiség esetén is gyors kiszolgálással állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére.
| Termék ID: | #6028764 |
| Búra típusa: | körte |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 17.000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényáram: | 900 lumen |
| Feszültség: | 24V AC és DC |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E27/24V, normál csavaros |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | tejplexi |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 107 mm hosszú, 60 mm átmérőjű (A60) |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | hidegfehér, 6000 Kelvin |
| Szórásszög: | 165° |
| Teljesítményfelvétel: | 8,5 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |