spectrumLED - 9W 4000K 120° GU10 LED fényforrás SpectrumLED (SP WOJ13258_9W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031128 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 840 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Külső készlet: | 18190 darab |
| Külső raktárkészlet: | 18190 |
| Méret: | D: 50mm x 56mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 110° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 9W |