spectrumLED - AR111 G53 12V 11W 780 lm 3000K (melegfehér) SMD WW LED fényforrás
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031504 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 780lm |
| Fényszög: | 20° |
| Feszültség: | 12V |
| Foglalat: | G53 |
| Fogyasztás: | 11W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 22 db |
| LS: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Termék színe: | ffffff |