spectrumLED - AR111 G53 12V 14W 970 lm 4000K (semleges fehér) SMD NW LED fényforrás
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028726 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 970lm |
| Fényszög: | 45° |
| Feszültség: | 12V |
| Foglalat: | G53 |
| Fogyasztás: | 14W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 1 db |
| LS: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Termék színe: | ffffff |