spectrumLED - AR111 GU10 230V 15W 890 lm 4000K (semleges fehér) COB NW LED fényforrás
0 / 5
0 / 5
15W AR111 GU10 COB LED fényforrás Természetes fehér Fekete házas GU10 foglalattal, 10°-os szórásszöggel
| Termék ID: | #6032931 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 890lm |
| Fényszög: | 10° |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat: | GU10 |
| Fogyasztás: | 15W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 79 db |
| LS: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Termék színe: | 000000 |