spectrumLED - E14 6W 480lm 3x (WOJ14176)
0 / 5
0 / 5
LED kisgömb 6W E14 Meleg Fehér 3 darabos kiszerelés Márka: SpectrumLED; Teljesítmény (W): 6; Foglalat: E14; Szín és színhőmérséklet: 3000K meleg fehér; Fényáram: 480; Szórásszög: 160; Működtető feszültség: 230 V; Mérete: 45 x 77 mm; Védettség: IP20; Elhelyezés: Beltéri; Várható élettartam (óra): 17000; Besorolási osztály: A+;
| Termék ID: | #6030307 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 480 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Sugárzási szög: | 160 ° |
| Típus: | LED izzó |