spectrumLED - E27 16W 1600lm (WOJ14117)
0 / 5
0 / 5
SpectrumLED LED Fényforrások, „izzók"|LED nagy gömbök „izzók" E27-es foglalattal beltéri használatra IP20 védettségű 16W 230 V E27 műanyag Hideg fehér 1600lm 154mm Márka: SpectrumLED; Teljesítmény (W): 16; Foglalat: E27; Szín és színhőmérséklet: 6000K hideg fehér; Fényáram: 1600; Szórásszög: 160; Működtető feszültség: 230 V; Mérete: 154 x 120 mm; Védettség: IP20; Elhelyezés: Beltéri; Várható élettartam (óra): 17000; Besorolási osztály: A+; E27-es foglalat: Az Edison foglalatú lámpák közül a legelterjedtebb az E27-es foglalatú LED „izzó. A hagyományos E27-es égőkhöz hasonlóan, az E27-es LED „izzó is 220-250 voltos hálózati áramot igényel. Ezért a korábban használt hagyományos izzókat könnyedén kicserélheti modern LED fényforrásra, amelynek egyrészt sokkal hosszabb a várható élettartama - amit a ki-be kapcsolás sem befolyásol -, továbbá nem melegszik fel olyan mértékben sem, mint a hagyományos izzók. Hideg fehér fény ( COOL WHITE ): A hideg fehér fény erős és nagyon világos, éppen ezért jobban tudunk koncentrálni, és az olvasáshoz is ideális ahol ilyen típusú világítást használnak. Ez a világítás főleg az ipari és kereskedelmi egységekben jellemző, de modern, és minimalista otthonokban is egyre elterjedtebb. Egy üzletben, irodában, üzemben ezért lehet jó ez a megoldás, mert az erős fény minden sarkot egyenletesen képes bevilágítani.
| Termék ID: | #6027959 |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1600 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 16 W |
| Sugárzási szög: | 220 ° |
| Típus: | LED izzó |