spectrumLED - E27 4W (WOJ13036)
0 / 5
0 / 5
LED Gyertya 4W E27 Meleg fehér Márka: SpectrumLED; Teljesítmény (W): 4; Foglalat: E27; Szín és színhőmérséklet: 3000K meleg fehér; Fényáram: 320; Szórásszög: 200; Működtető feszültség: 230 V; Mérete: 37 x 99 mm; Védettség: IP20; Elhelyezés: Beltéri; Várható élettartam (óra): 17000; Besorolási osztály: A+;
| Termék ID: | #6027283 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 340 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Sugárzási szög: | 200 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |