spectrumLED - E27 9W 1100lm (WOJ14340)
5 / 5
5 / 5
LED Filament fényforrás 9W E27 Természetes fehér Márka: SpectrumLED; Teljesítmény (W): 9; Foglalat: E27; Szín és színhőmérséklet: 4000K természetes fehér; Fényáram: 1100; Szórásszög: 300; Működtető feszültség: 230 V; Mérete: 60 x 105 mm; Védettség: IP20; Elhelyezés: Beltéri; Várható élettartam (óra): 17000; Besorolási osztály: A++; Fényhasznosítás: 122 lm/W
| Termék ID: | #6028578 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1100 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 9 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |