spectrumLED - G120 E27 16W 1055lm (WOJ14116)
0 / 5
0 / 5
A Spectrum LED 16W=99W E27 1550 lumen körteégőkiválóan alkalmas otthoni felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás, dekoratív hangulat kialakítására. Fényereje nem dimmerelhető, nem szabályozható. A LED körteégő 120 mm átmérőjű és 154 mm hosszú. Klasszikus, modern megjelenés. 4000 K-es természetes fehér fényű. A lengyel SPECTRUM LED 1990-ben lett alapítva, a LED fényforrásaik egy részét Lengyelországban gyártják. Saját laboratóriummal, fejlesztéssel, 4400 m2-es raktárral és kb. 10000 különböző termékkel rendelkeznek. Kiváló minőség és ár/érték arány jellemzi termékeiket, melyek nagyobb részét Nyugat-Európában értékesítik. A LEDcenter. hu a lengyel SPECTRUM LED kizárólagos hazai online forgalmazója. Folyamatos, heti 2-3 alkalommal történő beszállítással, nagyobb mennyiség esetén is gyors kiszolgálással állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére.
| Termék ID: | #6030875 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1550 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 16 W |
| Sugárzási szög: | 220 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |