spectrumLED - G4 2W 200lm (WOJ12272)
0 / 5
0 / 5
LED fényforrás kerámia kapszula 2W G4 Meleg fehér Márka: SpectrumLED; Teljesítmény (W): 2; Foglalat: G4; Szín és színhőmérséklet: 3000K meleg fehér; Fényáram: 200; Szórásszög: 100; Működtető feszültség: 12 V; Mérete: 16,5 x 42 mm; Védettség: IP20; Elhelyezés: Beltéri; Várható élettartam (óra): 17000; Besorolási osztály: A++;
| Termék ID: | #6033677 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fejelés/foglalat: | G4 |
| Fényáram: | 200 lm |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 2 W |
| Sugárzási szög: | 100 ° |
| Típus: | LED izzó |