spectrumLED - G4 2W CW 16 (WOJ13049)
0 / 5
0 / 5
LED fényforrás kerámia kapszula 2W G4 Hideg fehér Márka: SpectrumLED; Teljesítmény (W): 2; Foglalat: G4; Szín és színhőmérséklet: 6000K hideg fehér; Fényáram: 210; Szórásszög: 100; Működtető feszültség: 12 V; Mérete: 16,5 x 42 mm; Védettség: IP20; Elhelyezés: Beltéri; Várható élettartam (óra): 17000; Besorolási osztály: A++;
| Termék ID: | #6027342 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fejelés/foglalat: | G4 |
| Fényáram: | 210 lm |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 2 W |
| Sugárzási szög: | 100 ° |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |